Strony i aplikacje internetowe

Internet to najlepsza i najszybsza droga do wypromowania Twojego binesu na szeroką skalę. Jest to zarazem najtańsze i najtrafniejsze medium przekazu reklam.
W zależności od potrzeb klienta tworzymy rożne formy reklamy internetowej.

Strony internetowe

Podstawową formą umieszczenia informacji o Twojej firmie jest przedewszystkim własna strona internetowa. Może to być:
  • strona wizytówka - zwięzła, krótka treść z danymi kontaktowymi bez podstron,
  • strona firmowa - zawierająca od kilku do klikunastu podstron z wszelkimi danymi, ofertami, cennikami, zdjęciami itd.
  • seriwsy, portale informacyjne - strona z bardzo rozbudowaną treścią oparta o system zarządzania,
  • sklep internetowy - własna platforma handlowa,
Stworzymy dla Ciebie stronę z nieszablonową szatą graficzną ściśle odzwierdziedlającą charakter i tematykę Twojej strony. Na Towje zlecenie wykonamy zdjęcia, które następnie zamieścimy na stronie.
Zaproponujemy układ stony, a także pomożemy w napisaniu odpowiednich tekstów aby jak najbardziej podnieść wartość Twojej strony. Przy okazji każdej strony możemy wykonać system zarządzania treści strony, dziek, któremu sam będziesz mógł Wykonuyjemy strony statyczne, flash lub wszelkie połączania stron statycznych z aplikacjami flash. Zajmujemy się wszelkimi sprawami związanymi z rejestracją domeny, wykupieniem serwera.

Pozycjonowanie stron

Bardzo ważnym aspektem sukcesu Twojej strony w internecie jest jest spopularyzowanie. Tak aby użytkownicy szukający pewnych usług lub towarów odnaleźli właśnie Twoją ofertę i zwrócili się do Ciebie. Strona, która nie jest pozycjonowana w żaden sposób może poprostu nie spełnić wogóle swojej roli.

Reklama w internecie

Poza obowiązkową stroną internetową oferujemy Ci:
  • facebook - promowanie poprzez serwis Facebook, stworzenie FAN PAGE, pozyskiwanie fanów, tworzenie aplikacji flash na facebook
  • banery reklamowe - multimedialne banery flash,
  • filmy promocyjne - reklama w formie filmu, animacji

Stosowane technologie

Przy okazji każdego projektu radzimy jakie technologie i rozwiązania będą najlepsze dla danej tematyki. Tworzymy w oparciu o najnowsze i najlepsze tachniki, gwarantujemy niepowtarzalność Twojej przyszłej strony, nie tworzymy według szablonów.
Oprogramowanie strony flash.
Wizytówka firmowa Forest War Paintball
Strona internetowa Spółki Dunajec
test